logo glowne

aktualnościAktualności

Obwodnica Kępna - odcinek II

Wyruszamy w kolejną drogę ... tym razem do Wielkopolski! Przed nami projekt II etapu obwodnicy Kępna od istniejącego węzła "Kępno-Krążkowy" do istniejącej DK11.   Kontrakt: "Budowa ob...

Czytaj więcej
 

ofertaOferta

Działalność firmy ukierunkowana jest na tworzenie kompleksowych rozwiązań projektowych w ramach infrastruktury drogowej.

 

Dla naszych Klientów opracowujemy projekty z zakresu budowy, przebudowy a także modernizacji sieci dróg... 

 

Czytaj więcej
 

pojekyProjekty

Zapewniamy rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zadania, a także doradztwo na każdym etapie planowanej inwestycji, które są podstawą do stworzenia dokumentacji satysfakcjonującej Inwestora, czy też Wykonawcę Robót. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma w ostatnich latach wyspecjalizowała się w realizacji kontraktów w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

 

 

Czytaj więcej

O firmie

 

Biuro Projektowe Autostrada II rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku w Katowicach i funkcjonuje jako spółka z całkowicie polskim kapitałem. Firma powstała z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie wykonawcze w zakresie budowy dróg i mostów jak również w zarządzaniu dużymi inwestycjami.

 

Przez lata działalności Biuro zyskało ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku usług projektowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zatrudniamy wykwalifikowaną i kompetentną kadrę projektantów, posiadających uprawnienia zarówno projektowe jak i wykonawcze. Dysponujemy wiedzą popartą doświadczeniem, dzięki czemu od wielu lat z powodzeniem realizujemy projekty z branży drogowej, mostowej a także z zakresu sieci technicznych.

 

Nasza firma stale i dynamicznie rozwija się, obecnie w strukturze firmy funkcjonują:

 

Pracownia mostowa

Pracownia drogowa

Pracownia branży sanitarnej

Pracowania geodezyjna

Dział ofertowania i przygotowywania umów

 

Na stałe współpracujemy ze specjalistami z Politechniki Śląskiej oraz w miarę potrzeb z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, co w połączeniu z naszą wiedzą dodatkowo wpływa na wysoki poziom i jakość świadczonych przez nas usług. Nasi inżynierowie dbają o ustawiczny rozwój i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, by jeszcze lepiej, wydajniej i skuteczniej pracować dla Państwa. Jesteśmy ukierunkowani na wdrażanie nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań technicznych dla naszych zleceniodawców.

 

Doceniamy zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci, dlatego stawiamy na profesjonalizm, terminowość i sprawne prowadzenie inwestycji na etapie procesu projektowego. Poprzez wysoki standard usług, konkurencyjność, rzetelność i osiąganie zamierzonych celów pragniemy być postrzegani jako partner godny zaufania.

 

Zarząd:

Członek Zarządu, Dyrektor Kontraktów – Rafał Gendek
Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny – Krzysztof Solarz