logo glowne

Oferty Pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ

Miejsce pracy: Katowice

 Zakres obowiązków:

opracowywanie projektów dróg, ulic oraz przedmiarów robót,
opracowywanie projektów organizacji ruchu,
opracowywanie badań i analiz ruchu drogowego,
współpraca z projektantami innych branż uczestniczących w procesie projektowania dróg,
opracowywanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.

Wymagania:

ukończone studia wyższe kierunkowe (lub w trakcie),
umiejętność pracy w środowisku AutoCad lub Microstation, MS Office,
mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad Civil 3d, InRoads, Power Civil, Open Roads Designer),
dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
znajomość prawa budowlanego, ustawy o drogach oraz aktów prawnych norm i wytycznych dotyczących procedury projektowania drogowego.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym,
pracę w firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,
komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu,
pracę w zgranym, młodym i ambitnym zespole wykwalifikowanej kadry inżynierskiej,
udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Link do oferty

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY MOSTOWEJ

wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą inżynierską,
weryfikacja i sporządzanie dokumentacji projektowej,
wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych,
współpraca z projektantami innych branż uczestniczących w procesie projektowym.

Wymagania:

umiejętność pracy w środowisku AutoCad (ZWCAD), MS Office, Geo5, BestCad
mile widziana znajomość języków programowania VBA, Python, .NET, Lisp,
umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w związku z usługą formularza kontaktowego*
Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję zapisy RODO*